DCMC462T350DJ1ES
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
DCMC462T350DJ1ES
JLCPCB Part #
C2623765
Package
Bolt,D76.2xL93.65mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 31.75mm 350V 4600uF 76.2mm 93.65mm 螺栓,D76.2xL93.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS