WBR30-450A
MFR.Part #
WBR30-450A
JLCPCB Part #
C2623762
Package
Plugin,D18.8xL42.9mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 130mA@120Hz 2000hrs@85℃ 30uF 42.93mm 450V 6.7Ω@120Hz 插件,D18.8xL42.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS