THA852M010AA1C
MFR.Part #
THA852M010AA1C
JLCPCB Part #
C2623754
Description
-55℃~+85℃ 10V 10mm 120mΩ@120Hz 2.09A@20kHz 5000hrs@85℃ 8500uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS