DCM932U050BH2A
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
DCM932U050BH2A
JLCPCB Part #
C2623748
Package
Bolt,D50.8xL68.25mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22.23mm 50.8mm 50V 68.25mm 9300uF 螺栓,D50.8xL68.25mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS