CGS333U100X8L
MFR.Part #
CGS333U100X8L
JLCPCB Part #
C2623734
Package
Bolt,D76.2xL219.08mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 100V 2000hrs@85℃ 219.08mm 25A@120Hz 33000uF 76.2mm 9mΩ@120Hz 螺栓,D76.2xL219.08mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS