DCM512T350DG2A
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
DCM512T350DG2A
JLCPCB Part #
C2623731
Package
Bolt,D76.2xL220.65mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 220.65mm 31.75mm 350V 5100uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL220.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS