500C123T250DE2D
MFR.Part #
500C123T250DE2D
JLCPCB Part #
C2623713
Package
Bolt,D76.2xL131.75mm
Description
-10%~+50% -40℃~+95℃ 12000uF 131.75mm 250V 31.75mm 5000hrs@85℃ 76.2mm 螺栓,D76.2xL131.75mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS