CGR104U012W5C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGR104U012W5C
JLCPCB Part #
C2623632
Package
Bolt,D63.5xL130.18mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 0.1F 12V 130.18mm 2000hrs@105℃ 30A@120Hz 4.3mΩ@120Hz 63.5mm 螺栓,D63.5xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS