500C192T400BD2B
MFR.Part #
500C192T400BD2B
JLCPCB Part #
C2623602
Package
Bolt,D50.8xL119.05mm
Description
-10%~+50% -40℃~+95℃ 119.05mm 1900uF 22.23mm 400V 50.8mm 5000hrs@85℃ 59.3mΩ@120Hz 7.7A@120Hz 螺栓,D50.8xL119.05mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS