VPR222U040N2L
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
VPR222U040N2L
JLCPCB Part #
C2623515
Package
Plugin,D25.4xL66.7mm
Description
-10%~+75% -55℃~+105℃ 10.2mm 17mΩ@10kHz 2000hrs@105℃ 2200uF 25.4mm 4.732A@10kHz 40V 66.7mm 插件,D25.4xL66.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS