520C602T200BE2B
MFR.Part #
520C602T200BE2B
JLCPCB Part #
C2623485
Package
Bolt,D50.8xL131.75mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 131.75mm 200V 22.23mm 50.8mm 6000uF 8000hrs@85℃ 螺栓,D50.8xL131.75mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS