WBR3000-35A
MFR.Part #
WBR3000-35A
JLCPCB Part #
C2623473
Package
Plugin,D18.8xL42.9mm
Description
-10%~+150% -40℃~+85℃ 1.15A@120Hz 150mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 3000uF 35V 42.93mm 插件,D18.8xL42.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS