CGS584U010W5L
MFR.Part #
CGS584U010W5L
JLCPCB Part #
C2623472
Package
Bolt,D63.5xL142.88mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.58F 10V 142.88mm 20.6A@120Hz 2000hrs@85℃ 63.5mm 6mΩ@120Hz 螺栓,D63.5xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS