550C292T450DF2B
MFR.Part #
550C292T450DF2B
JLCPCB Part #
C2623461
Package
Bolt,D76.2xL144.45mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 144.45mm 2900uF 31.75mm 450V 76.2mm 螺栓,D76.2xL144.45mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS