CGS422T350X4C
MFR.Part #
CGS422T350X4C
JLCPCB Part #
C2623406
Package
Bolt,D76.2xL104.78mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 104.78mm 2000hrs@85℃ 350V 35mΩ@120Hz 4200uF 76.2mm 9.4A@120Hz 螺栓,D76.2xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS