CGS304U025W5L
MFR.Part #
CGS304U025W5L
JLCPCB Part #
C2623353
Package
Bolt,D63.5xL142.88mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.3F 142.88mm 2000hrs@85℃ 25V 26.2A@120Hz 5mΩ@120Hz 63.5mm 螺栓,D63.5xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS