101C502U063AA2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
101C502U063AA2B
JLCPCB Part #
C2623350
Package
Bolt,D34.93xL55.55mm
Description
-10%~+75% 12.7mm 34.93mm 5000uF 55.55mm 63V 螺栓,D34.93xL55.55mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS