101C562U100CC2A
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
101C562U100CC2A
JLCPCB Part #
C2623338
Package
Bolt,D63.5xL106.35mm
Description
-10%~+75% 106.35mm 28.58mm 5600uF 63.5mm 螺栓,D63.5xL106.35mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS