101C603U025BB2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
101C603U025BB2B
JLCPCB Part #
C2623320
Package
Bolt,D50.8xL80.95mm
Description
-10%~+75% 22.23mm 50.8mm 60000uF 80.95mm 螺栓,D50.8xL80.95mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS