101C463U050EE0B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
101C463U050EE0B
JLCPCB Part #
C2623308
Package
Bolt,D44.45xL131.75mm
Description
-10%~+75% 131.75mm 19.05mm 44.45mm 46000uF 螺栓,D44.45xL131.75mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS