101C163U040BC2A
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
101C163U040BC2A
JLCPCB Part #
C2623303
Package
Bolt,D50.8xL106.35mm
Description
-10%~+75% 106.35mm 16000uF 22.23mm 50.8mm 螺栓,D50.8xL106.35mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS