CGS105U6R3X5L
MFR.Part #
CGS105U6R3X5L
JLCPCB Part #
C2623290
Package
Bolt,D76.2xL142.88mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 142.88mm 1F 31.85A@10kHz 5mΩ@120Hz 6.3V 76.2mm 螺栓,D76.2xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS