101C232U100AA1B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
101C232U100AA1B
JLCPCB Part #
C2623280
Package
Bolt,D34.93xL55.55mm
Description
-10%~+75% 12.7mm 2300uF 34.93mm 55.55mm 螺栓,D34.93xL55.55mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS