CGS204U025W4C
MFR.Part #
CGS204U025W4C
JLCPCB Part #
C2623236
Package
Bolt,D63.5xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.2F 104.78mm 2000hrs@85℃ 22A@120Hz 25V 5mΩ@120Hz 63.5mm 螺栓,D63.5xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS