550592T300DE2D
MFR.Part #
550592T300DE2D
JLCPCB Part #
C2623229
Package
Bolt,D76.81xL132.51mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 132.51mm 2000hrs@105℃ 300V 31.75mm 5900uF 76.81mm 螺栓,D76.81xL132.51mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS