MLP111M450EK0D
MFR.Part #
MLP111M450EK0D
JLCPCB Part #
C2623222
Description
-40℃~+85℃ 1.1A@20kHz 1.456Ω@120Hz 110uF 12.7mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 450V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded