MLP131M400EK1D
MFR.Part #
MLP131M400EK1D
JLCPCB Part #
C2623208
Description
-40℃~+85℃ 1.2A@20kHz 1.32Ω@120Hz 12.7mm 130uF 2000hrs@85℃ 25.4mm 400V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded