MLP201M420EA0D
MFR.Part #
MLP201M420EA0D
JLCPCB Part #
C2623103
Description
-40℃~+85℃ 1.6A@20kHz 12.7mm 2000hrs@85℃ 200uF 25.4mm 420V 882mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded