HVMLS133M010EK1A
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
HVMLS133M010EK1A
JLCPCB Part #
C2623092
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10000hrs@85℃ 10V 12.2A@20kHz 13000uF 25.4mm 81mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS