HVMLS152M060EK1D
MFR.Part #
HVMLS152M060EK1D
JLCPCB Part #
C2623076
Description
-55℃~+125℃ 10000hrs@85℃ 106mΩ@120Hz 11.5A@20kHz 1500uF 25.4mm 60V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS