HES212G400X5L
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
HES212G400X5L
JLCPCB Part #
C2623063
Package
Bolt,D76.2xL142.88mm
Description
-40℃~+105℃ 0%~+50% 1000hrs@105℃ 142.88mm 2100uF 400V 45mΩ@120Hz 76.2mm 9.5A@120Hz 螺栓,D76.2xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS