CGS553U075X8L
MFR.Part #
CGS553U075X8L
JLCPCB Part #
C2623060
Package
Bolt,D76.2xL219.08mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 219.08mm 27.4A@120Hz 55000uF 75V 76.2mm 8mΩ@120Hz 螺栓,D76.2xL219.08mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS