HVMLS401M150EK1C
MFR.Part #
HVMLS401M150EK1C
JLCPCB Part #
C2623025
Description
-55℃~+125℃ 10000hrs@85℃ 150V 25.4mm 388mΩ@120Hz 400uF 6.4A@20kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS