MLP213M016EA1D
MFR.Part #
MLP213M016EA1D
JLCPCB Part #
C2622989
Description
-55℃~+85℃ 12.7mm 16V 2000hrs@85℃ 21000uF 25.4mm 53mΩ@120Hz 6.1A@20kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded