MLP143M020EA0D
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MLP143M020EA0D
JLCPCB Part #
C2622974
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 12.7mm 14000uF 2000hrs@85℃ 20V 25.4mm 56mΩ@120Hz 6.1A@20kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded