CGS104U050X8L
MFR.Part #
CGS104U050X8L
JLCPCB Part #
C2622957
Package
Bolt,D76.2xL219.08mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.1F 2000hrs@85℃ 219.08mm 29.3A@120Hz 50V 76.2mm 7mΩ@120Hz 螺栓,D76.2xL219.08mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS