HES342G350W5C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
HES342G350W5C
JLCPCB Part #
C2622948
Package
Bolt,D63.5xL130.18mm
Description
-40℃~+105℃ 0%~+50% 1000hrs@105℃ 130.18mm 3400uF 34mΩ@120Hz 350V 63.5mm 9.4A@120Hz 螺栓,D63.5xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS