520C402T350DE1B
MFR.Part #
520C402T350DE1B
JLCPCB Part #
C2622945
Package
Bolt,D76.2xL131.75mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 131.75mm 31.75mm 350V 4000uF 76.2mm 8000hrs@85℃ 螺栓,D76.2xL131.75mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS