CGS482T350W5L
MFR.Part #
CGS482T350W5L
JLCPCB Part #
C2622944
Package
Bolt,D63.5xL142.88mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 11.1A@120Hz 142.88mm 2000hrs@85℃ 26mΩ@120Hz 350V 4800uF 63.5mm 螺栓,D63.5xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS