CGS263U075X5R
MFR.Part #
CGS263U075X5R
JLCPCB Part #
C2622943
Package
Bolt,D76.2xL149.23mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10.6A@120Hz 149.23mm 2000hrs@85℃ 26000uF 37mΩ@120Hz 75V 76.2mm 螺栓,D76.2xL149.23mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS