CGS253U150X5L
MFR.Part #
CGS253U150X5L
JLCPCB Part #
C2622888
Package
Bolt,D76.2xL142.88mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12mΩ@120Hz 142.88mm 150V 18.4A@120Hz 2000hrs@85℃ 25000uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS