MLP221M300EK0D
MFR.Part #
MLP221M300EK0D
JLCPCB Part #
C2622882
Description
-40℃~+85℃ 1.9A@20kHz 12.7mm 2000hrs@85℃ 220uF 25.4mm 300V 597mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded