MLP771M150EA0D
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MLP771M150EA0D
JLCPCB Part #
C2622848
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 12.7mm 150V 2000hrs@85℃ 238mΩ@120Hz 25.4mm 3.2A@20kHz 770uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded