MLP133M016EK1D
MFR.Part #
MLP133M016EK1D
JLCPCB Part #
C2622832
Description
-55℃~+85℃ 12.7mm 13000uF 16V 2000hrs@85℃ 25.4mm 4.4A@20kHz 81mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded