MLP173M010EK1A
MFR.Part #
MLP173M010EK1A
JLCPCB Part #
C2622828
Description
-55℃~+85℃ 10V 12.7mm 17000uF 2000hrs@85℃ 25.4mm 4.5A@20kHz 77mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded