550C102M500BD5M
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
550C102M500BD5M
JLCPCB Part #
C2622815
Package
Bolt,D50.8xL119.05mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 119.05mm 22.23mm 50.8mm 500V ±20% 螺栓,D50.8xL119.05mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS