HES152G450X5L
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
HES152G450X5L
JLCPCB Part #
C2622805
Package
Bolt,D76.2xL142.88mm
Description
-40℃~+105℃ 0%~+50% 1000hrs@105℃ 142.88mm 1500uF 450V 56mΩ@120Hz 76.2mm 8.5A@120Hz 螺栓,D76.2xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS