MLP331M250EK0D
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MLP331M250EK0D
JLCPCB Part #
C2622790
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 12.7mm 2.3A@20kHz 2000hrs@85℃ 25.4mm 250V 330uF 426mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded