MLP601M200EA1D
MFR.Part #
MLP601M200EA1D
JLCPCB Part #
C2622777
Description
-55℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 200V 25.4mm 261mΩ@120Hz 3.2A@20kHz 600uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded