MLP662M050EA0C
MFR.Part #
MLP662M050EA0C
JLCPCB Part #
C2622771
Description
-55℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 25.4mm 50V 6.1A@20kHz 62mΩ@120Hz 6600uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded